Інтернет магазин автозапчастин для Chery, Nissan. Наявність.
  • (098) 719 18 18,
  • (050) 719 18 18
chariot
Пошук по артикулу / номеру виробника або назвою деталі
Наприклад: A11-3001015BC або амортизатор Chery
Зворотний дзвінок
Зворотний дзвінок
Замовлення по телефону
Онлайн менеджер
Товарів: шт.
На суму: грн.
Подивитися або оформити?

ПРО КОМПАНІЮ

Хто ми?

Chariot - інтернет авто магазин, що спеціалізується на продажу запчастин для іномарок. Ми займаємося деталями для авто всесвітньо відомих автовиробників з Японії, Європи, США, і Кореї, але основним напрямком Chariot є іномарки китайських виробників.

Для вас.

Для нас важливий кожен клієнт, як великий, так і малий. Ми завжди раді новим знайомствам, цікавих пропозицій і будь-яких питань, що стосуються покупки, вживаності, надійності або доставки автозапчастин.

Ми впевнені у високій якості нашої продукції, тому надаємо двотижневу гарантію на товар згідно з державним законодавством. Якщо вам попадеться неякісна або бракована запчастина - ми із задоволенням підемо вам на зустріч!

Чому ми?

Основною особливістю нашої команди є невблаганний ентузіазм і спрага відкриттів! Ми любимо свою роботу і шукаємо шляхи зробити її якісніше і краще.

З цієї причини ми намагаємося створити свою і розширити вже наявну базу аналогічних запчастин для китайських автомобілів.

Як би парадоксально це не звучало, але іноді дешевше купити запчастини для китайських авто не в Китаї. Багато фірм європейських та інших країн займаються виробництвом на експорт і пропонують якістну та не дорогу продукцію.

Ми напевно знаємо, запчастини яких виробників дешевше, яких є високоякісними, а будь брати не варто.

І найголовніше - ми готові і раді ділитися своїм досвідом і знаннями з вами!